Про місто НОВИНИ МІСТА Погашення заборгованості із заробітної плати під особливим контролем

Погашення заборгованості із заробітної плати під особливим контролем

Створено: Четвер, 01 листопада 2018, 17:34

ком copy

Заступник міського голови Олександр Громик взяв участь  у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яка сьогодні відбулася у Луцьку. Він доповів про ситуацію з цього питання у Нововолинську. Олександр Громик повідомив, що  у місті відсутня   заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах та організаціях, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

Разом з тим на початок жовтня 2018 року мала місце заборгованість із заробітної плати в сумі 13140,3 тис  гривень на шести державних  підприємствах, одному комунальному та одному приватному, а саме: на ВП «Шахта «Бужанська», ВП «Шахта № 9 «НВ», ВП «Волиньвантажтранс» ;ДП «Волиньвугілля» (апарат); ДП «Шахта № 1 «НВ ; ВФ ДП «Регіональні електричні мережі»; у Виробничому управлінні  комунального господарства  та на ТзОВ «ВМП».  Найбільшим боржником є вугільні підприємства міста. Основна причина – відсутність обігових коштів через невиконання планових завдань з вуглевидобутку, на що в свою чергу суттєво впливає стан основних засобів, зокрема  гірничошахтного обладнання, зношеність якого перевищує 80%, та брак коштів на технічне переоснащення вугледобувних підрозділів.

Як зауважив Олександр Громик, на кінець жовтня   заборгованість  по заробітній платі зменшилась на 11725,0 тис  гривень і за оперативними даними становить 1415,3 тис  гривень.

Заступник міського голови наголосив, що з метою визначення шляхів ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати   комісія  з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат за січень-жовтень 2018 року провела 8 засідань, де  заслухали 31 керівника підприємств. За результатами засідань прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо шляхів, механізмів і способів вирішення проблемних питань погашення на підприємствах заборгованості із заробітної плати в найкоротші терміни та недопущення їх виникнення у подальшому.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадсьекістю.