Про місто НОВИНИ МІСТА Шахтобудівельники "десятки" вийшли на попереджувальну акцію протесту

Шахтобудівельники "десятки" вийшли на попереджувальну акцію протесту

Створено: Вівторок, 30 жовтня 2018, 12:39

Попереджувальну акцію протесту влаштували сьогодні працівники ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська». Майже 100 осіб мирною ходою пройшли від довгобуду до приміщення Нововолинської міської ради.Таким чином вони вкотре висловили своє обурення тримісячною заборгованістю заробітної плати,яка сьогодні сягає 5 млн гривень. Також накопичилися борги за електроенергію, автоперевезення та інші послуги.

Свою підтримку працівникам вугільного підприємства засвідчив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

«Вимоги гірників справедливі. Це крок відчаю. Вони прийшли до адмінбудинку, аби привернути увагу до назрілої проблеми. Хоча податки йдуть у бюджет Поромівської ОТГ, однак Нововолинська міська влада ніколи не стояла осторонь шахтарських питань. Неодноразово міська рада приймала звернення до Уряду стосовно добудови шахти №10 «Нововолинська», а міський голова порушував наболілі проблеми галузі у Міністерстві й інших владних кабінетах столиці», - зазначив Андрій Сторонський.

За словами директора державного підприємства «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» Григорія Бара, частина гірників залишилася у шахті, аби забезпечувати її життєдіяльність.  До кінця року шахтобудівникам потрібно 30 млн гривень. А поки що вони в очікуванні 2.5 млн гривень. Якщо ж кошти не надійдуть найближчими днями, то гірники мають намір йти пішки до Києва.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаэмодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.