Про місто НОВИНИ МІСТА Представник посольства Японії в Україні побувала у Нововолинській лікарні

Представник посольства Японії в Україні побувала у Нововолинській лікарні

Створено: Середа, 17 жовтня 2018, 17:56

єфдж

Інвестиційний проект «Модернізація медичного обладнання у пологовому будинку Нововолинської центральної міської лікарні» успішно пройшов перший етап конкурсного відбору на отримання грантової допомоги за програмою «КУСАНОНЕ» Уряду Японії та потрапив до числа учасників другого етапу.

Нагадаємо, Нововолинська лікарня про участь у цьому проекті заявила ще у березні цього року.

Сьогодні для більш детального вивчення питання представник посольства Японії в Україні Інна Ільїна завітала до медичної установи. Гостя ознайомилася з документацією, оглянула пологове відділення, кабінети жіночої консультації. А перед цим у міській раді відбулася її зустріч з керівництвом міста та головним лікарем Нововолинської ЦМЛ Віктором Морозом.

-У разі перемоги Нововолинське пологове відділення отримає ультразвуковий комплекс. Це буде ще один важливий крок для покращення матеріальної бази Нововолинської медичної установи, а відтак, користь як для громади міста, так і для навколишньої округи. Адже до Нововолинська приїздять народжувати жінки і з навколишніх сіл та областей, - зазначив міський голова.

За результатами сьогоднішнього візиту до Нововолинська представником грантової програми буде підготовлено звіт, а у випадку успішного проходження цього етапу завершальним  стане рішення Міністерства фінансів Японії.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.