Про місто НОВИНИ МІСТА За 9 місяців 2018 року бюджет міста виконано на 103,1 відсотка

За 9 місяців 2018 року бюджет міста виконано на 103,1 відсотка

Створено: Середа, 17 жовтня 2018, 16:54

Про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року прозвітувала начальник фінансового управління Галина Бурочук на сьогоднішньому засіданні виконкому. Вона повідомила, що за цей період його обсяг склав 408 мільйонів 394 тисячі гривень, що на 50 мільйонів 457 тисяч гривень більше, ніж за відповідний період  2017 року.

Виконання бюджету міста забезпечено на 103,1 відсотка. Додатково казна міста отримала 3 мільйони 633 тисячі гривень, а по селищному бюджету перевиконання становить 76 тисяч гривень.

Порівняно з відповідним періодом попереднього року доходи загального фонду по бюджету міста збільшились на 22,6 відсотка, або на 21 мільйон 902 тисячі гривень.

Як наголосила Галина Бурочук, щодо моніторингу виконання місцевих бюджетів, то серед міст Волині Нововолинськ на третьому місці до річних призначень,  а по динаміці надходжень - на другому.

Вона зауважила, що негативний вплив на рівень виконання доходів бюджету міста справляє стан розрахунків з бюджетом платників податків. Так, податковий борг з платежів з початку року до бюджету міста збільшився більш як на 2 мільйони і на 1 жовтня 2018 року становив вже майже 11 мільйонів гривень, з яких 7 мільйонів 802 тисячі гривень - це борг з плати за землю.

Доповідач наголосила, що своєчасно проводилась виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, здійснювалися розрахунки за енергоносії, що споживались бюджетними установами, та інші виплати соціального характеру.

Галина Бурочук зазначила, що на фінансування галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення спрямовано майже 337 мільйонів гривень.

У загальних видатках бюджету видатки на фінансування установ та закладів освіти склали майже 28 відсотків, охорони здоров’я – майже 14 відсотків, соціальний захист та соціальне забезпечення - більше 45 відсотків.

Підсумовуючи обговорення питання, головуючий на засіданні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський зауважив, що показник перевиконання бюджету міста бажав би бути кращим. Сьогодні, наприклад, не вистачає освітньої субвенції на виплату зарплати вчителям. Він акцентував увагу на необхідності завершення робіт на розпочатих об’єктах. Андрій Сторонський зазначив, що після 23 жовтня проаналізують залишкові кошти та зроблять їх перерозподіл.

Під час засідання виконкому також обговорили тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з вивезення побутових відходів, про знесення зелених насаджень , затвердили ціни на послуги, що надають комунальні підприємства КП УЖК №1 та №2.Розглянули матеріали, подані громадською комісією з житлово-побутових питань, питання про надання одноразових грошових допомог.

Виконком погодив цілодобовий режим роботи магазинів «Продукти - 1161» ТОВ «АТБ-маркет», який розташований на 15-му мікрорайоні, та «Продукти - 1185» ТОВ «АТБ-маркет» на пр. Дружби, 6а, із забороною продажу з 22.00 год. до 08.00 год. пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.

Загалом члени виконкому розглянули більше 40 питань, із кожного прийняли відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ тазв"язків з громадськістю.