Про місто НОВИНИ МІСТА Вшанували захисників України

Вшанували захисників України

Створено: П'ятниця, 12 жовтня 2018, 16:49

У календарі України - чимало визначних та пам'ятних дат, адже на шляху до такої жаданої незалежності наш народ пройшов багато випробувань. У неділю, 14 жовтня, вже четвертий раз на державному рівні будемо відзначати День захисника України, а також 76-ту річницю утворення Української Повстанської Армії. Це велике свято випадає на День Покрови Пресвятої Богородиці, яку своєю заступницею вважали славні козаки.

Урочистості з нагоди величного свята відбулися сьогодні у міському Палаці культури. Патріотично прикрашена сцена, виступи, нагороди та музичні номери створювали атмосферу піднесення. Маршем українських націоналістів «Зродились ми великої години»розпочалися святкові урочистості. У виконанні вихованців дитячої школи мистецтв прозвучав Державний гімн України.

До присутніх звернувся міський голова Віктор Сапожніков.

-За часів козацтва наші предки пройшли науку честі та гідності, а вже у ХХ столітті їхні традиції продовжили новітні борці за незалежність  - учасники Української повстанської армії, - зазначив міський голова.

Він подякував учасникам визвольного руху за  жертовність і патріотичну позицію, наголосивши, що на їхніх подвигах українці нині відроджують свою гідність і національну свідомість.

-А славні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах, - сказав міський голова.

Під час урочистості вшанували полеглих захисників Батьківщини.

Поклали квіти до меморіальної стели «Слава Україні! Героям слава!», фотостели Небесної сотні та до Символічної могили борцям за волю України.

- «Ціна» війни болить усій нашій громаді. Важку втрату несуть у серці 19 родин воїнів-героїв. Низько вклоняюся батькам, дружинам, дітям, котрі втратили найрідніших людей. Подвиг тих, кого забрала війна, ніколи не піде у забуття, а навіки залишиться у наших серцях, - підкреслив міський голова.

Зі сцени палацу культури слова подяки воякам УПА та нинішнім воїнам–захисникам прозвучали з вуст помічника народного депутата Ігоря Гузя Андрія Бокача.

Вітання та вдячність солдатам, а також шану батькам загиблих військовослужбовців висловив військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісарату Олександр Плужнік.

А учасник АТО Сергій Вознюк побажав миру у нашій країні.

Шістнадцятьом нововолинцям, серед яких військовослужбовці, учасники АТО, представники міського Братства ОУН-УПА, Віктор Сапожніков вручив подяки.

Аматорські колективи та окремі виконавці міського Палацу культури дарували глядачам пісенні й тацювальні номери. Тепло приймали артистів, які у своїх творах  прославляли Україну.

Відідл  з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю