Про місто НОВИНИ МІСТА Подарунок до свята захисникам Батьківщини

Подарунок до свята захисникам Батьківщини

Створено: П'ятниця, 12 жовтня 2018, 13:24

Напередодні Дня захисника України зенітно-ракетний полк, що дислокується у Володимир-Волинську, підрозділ якого виконує бойове завдання у зоні Операції об’єднаних сил, отримав подарунок від Нововолинської міської ради.

Міський голова Віктор Сапожніков вручив електрогенератор, бензопилу, автомобільну акумуляторну батарею, набір ключів для обслуговування автомобілів на загальну суму 10 тисяч гривень представнику військової частини майору Андрію Качану. Кошти виділені з міського бюджету.

-Ми не стоїмо осторонь, чим можемо, тим допомагаємо нашому війську. Тільки той, хто має міцну армію, може захистити свою державу , - зазначив керівник міста і запевнив, що й надалі допомагатимуть нашим бійцям. Адже сьогодні у зоні проведення Операції об’єднаних сил перебуває ще чимало нововолинців. За чотири роки демобілізовано більше 760 наших земляків.

У свою чергу від командування військової частини Андрій Володимирович вручив подяку міському голові за спонсорську допомогу, а також список нововолинських резервістів, котрі сумлінно виконують свій військовий обов’язок. Сім’ям цих військовослужбовців будуть оголошені подяки міського голови.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.