Про місто НОВИНИ МІСТА Провели в армію перших новобранців

Провели в армію перших новобранців

Створено: Четвер, 11 жовтня 2018, 12:05

Осінній призов у Збройні Сили України стартував у Нововолинську. 10 жовтня 2018 року урочисто провели в армію першу партію новобранців. Восьмеро призовників із міста поїхали до обласного збірного пункту, а звідти їх вже скерують у навчальні центри та військові частини.

Учасниками пам’ятної події на території призовної дільниці Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату стали батьки, рідні, друзі призовників, працівники військкомату, священики Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужнік вручив юнакам військові квитки та побажав їм легкої служби, нових вражень, досвіду, вірних товаришів, а також з честю виконати військовий обов’язок й повернутися додому змужнілими, повними сил і досвіду.

На успішну службу хлопців благословив настоятель Свято-Духівського собору митрофорний протоієрей Стефан Фульмес.

Нагадаємо, осінній призов на строкову службу цьогоріч буде на місяць довшим. Його проводитимуть у жовтні-грудні. Відповідний указ 10 вересня 2018 року підписав Президент України. Призову до війська підлягають чоловіки віком від 20 до 27 років, котрі за станом здоров’я, освіти, морально-діловими якостями, фізичним розвитком придатні до проходження військової служби і не мають підстав для надання відстрочки чи звільнення від військової служби.

Строковики перебуватимуть у війську 18 місяців. Ті, хто має вищу освіту, служитимуть рік.

За період цьогорічної осінньої призовної кампанії у Нововолинську планують покликати до війська 47 молодих солдат.

Призовники-строковики у зону проведення Операції об"єднаних сил направлятися не будуть.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua.