Про місто НОВИНИ МІСТА Юристів привітали зі святом

Юристів привітали зі святом

Створено: Понеділок, 08 жовтня 2018, 16:35

c8a7686b890b13f6f907e3b86c8cf633bac94acf

Сьогодні, 8 жовтня, в Україні відзначають День юриста. Це свято об'єднує представників різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський привітав працівників, які трудяться у цій галузі.

«Нерідко доля людини, трудового колективу залежить від сумлінної праці судді, працівника прокуратури, адвоката. Тому бути юристом – не тільки велика честь, але й велика відповідальність. Ваша праця сприяє втіленню в життя ідей справедливості, торжества і верховенства закону, підвищенню рівня правової культури наших мешканців», – наголосив перший заступник міського голови.

За сумлінну наполегливу працю, професійну компетентність, добросовісне та відповідальне ставлення до службових обов'язків та з нагоди Дня юриста Андрій Миронович вручив подяки міського голови заступнику начальника Нововолинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області Вікторії Мельник, провідному спеціалісту цієї установи Вікторії Дорош, головному спеціалісту відділу «Нововолинське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Тамарі Нич, головному державному виконавцю Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області Денису Козаку.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua.