На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ готується до відзначення Дня захисника України та 76-ї річниці утворення Української Повстанської Армії

Створено: Четвер, 04 жовтня 2018, 13:41

Уже вчетверте на державному рівні 14 жовтня 2018 року українці відзначатимуть День захисника України. Також у цей день минає 76 років з часу утворення Української Повстанської Армії.

З метою належної підготовки та відзначення в Нововолинську цієї знакової дати, утвердження у громадян національної свідомості та патріотизму сьогодні, 4 жовтня 2018 року, у приміщенні міської ради відбулася нарада за участю керівництва міста, керівників Нововолинського районного об’єднаного військового комісаріату, Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП України у Волинській області, окремих структурних підрозділів міськвиконкому та служб міста, духовенства, представників міських організацій ВО «Злагода» та Братства ОУН-УПА. Засідання провели міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник,  секретар ради Андрій Сторонський.

Учасники зібрання мали можливість висловили свої пропозиції, думки та бачення щодо програми  та формату заходів.

На нараді особлива увага акцентувалася на встановленні державної символіки у день свята, впорядкуванні території біля пам’ятних знаків.

Відтак, святкові урочистості проходитимуть 12 жовтня в міському Палаці культури. Вони розпочнуться о 14.00 годині. Цього дня покладуть квіти до меморіальної стели Героїв, встановленої на честь загиблих учасників Революції Гідності та АТО, до фотостели Небесної Сотні та до Символічної могили борцям за волю України.

14 жовтня у храмах міста відбудуться  святкові богослужіння. А о 14.00 годині біля Символічної могили борцям за волю України священнослужителі відслужать панахиду.

Крім цього, відповідно до розпорядження міського голови «Про відзначення в місті Дня захисника України та 76-ї річниці утворення Української Повстанської Армії» відбудеться низка заходів у закладах освіти та культури. Зокрема, у навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, зустрічі учнівської молоді з ветеранами ОУН-УПА, учасниками Революції Гідності та бійцями АТО (ООС) й інші заходи, присвячені цій даті. У бібліотеках міста влаштують книжкові виставки, тематичні полиці, що висвітлюють історію утворення Української Повстанської Армії, участь нововолинців у антитерористичній операції (ООС).

У міському музеї  у переддень свята відбудеться відкриття виставки "За Україну, за її волю".

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.