Про місто НОВИНИ МІСТА З турботою про підопічних терцентру

З турботою про підопічних терцентру

Створено: Понеділок, 01 жовтня 2018, 16:43

рождєєє

Першого жовтня  в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, але є і приводом до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Важливу  роль у житті громадян похилого віку  міста Нововолинська та смт Благодатне відіграє територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Працівники терцентру роблять усе, щоб  пенсіонери, ветерани війни та ветерани праці відчували постійну підтримку, повагу і турботу, аби ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

До структури територіального центру соціального обслуговування (НСП) входять такі відділення:

-         відділення соціальної допомоги вдома;

-        відділення організації надання адресної натуральної та грошової  допомоги;

-         відділення стаціонарного догляду для постійного проживання.

Для максимального задоволення потреб громадян проводиться робота з розвитку нових видів соціальних послуг та інноваційних форм соціальної роботи, зокрема, надання пенсіонерам та інвалідам інформаційних послуг, та «швидкої соціальної допомоги» консультацій.

Територіальним центром соціального обслуговування (НСП) було обслужено 1281 осіб, яким було надано такі послуги :

-         догляд вдома;

-         догляд стаціонарний;

-         надання адресної натуральної чи грошової допомоги.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку працівники територіального центру упорядкували присадибні ділянки, подвір’я, закупили продукти харчування підопічним відділеннь тецентру.Вручили гуманітарну допомогу у вигляді засобів особистої гігієни, яку надали благодійники територіального центру. У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання було проведенно святковий концерт за участі гурту «Ветеран» та аматорського колективу будинку культури м. Нововолинськ.