На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова ознайомився з ремонтними роботами на об"єктах закладів освіти

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Міський голова ознайомився з ремонтними роботами на об"єктах закладів освіти

Створено: Вівторок, 25 вересня 2018, 14:38
Перегляди: 320
Поділитися

IMG 4323

Сьогодні, 25 вересня, міський голова Віктор Сапожніков разом із начальником управління освіти Ольгою Лакиш проінспектували стан виконання ремонтних робіт в освітянських закладах міста. Найперше посадовці побували в інклюзивно-ресурсному центрі, який розміщується у приміщенні Нововолинського міжшкільного комбінату. Центр створений на підтримку інклюзивного навчання. Комплекс робіт уже зроблено. Замінені вікна, двері, поштукатурені стіни. На ці цілі витрачено близько 190 тисяч гривень.

 

IMG 4270

-Для того, щоб запрацював центр, необхідно виконати ще окремі завдання, зокрема, провести облицювальні роботи, облаштувати туалетну кімнату, а також зробити пандус при вході у приміщення, - розповіла керівник управління освіти.- Уже закупили меблі, обладнання, дидактичні матеріали, на що скерували майже 200 тисяч гривень. У центрі буде проводитись комплексна робота, яка включатиме індивідуальну програму для розвитку дитини.

IMG 4267

Урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру заплановано наприкінці грудня нинішнього року.

IMG 4274

Віктор Сапожніков та Ольга Лакиш побували у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості. Тут тривають ремонтні роботи у великому залі та у фойє на другому поверсі, куди направлено близько мільйона гривень. У залі зроблена стеля, стіни. Будуть реставрувати стільці, підлогу та паркет.

IMG 4280

Насамкінець міський голова разом з начальником управління освіти ознайомилися із ходом робіт у позаміському таборі «Прикордонник». Тут уже звели другий поверх над їдальнею, де розміщуватиметься персонал. У результаті вивільниться два будиночки, а це значить, що можна буде додатково оздоровити майже 100 дітей. На це з міського бюджету виділено 2, 5 мільйона гривень.

IMG 4312

-Відчувається, що тут «жива» будівля, і це вселяє надію, що до кінця року роботи будуть завершені, - наголосив Віктор Сапожніков.

Він доручив Ользі Лакиш питання перебігу ремонту тримати на контролі і про стан справ доповідати йому щотижня. Міський голова акцентував на тому, що у першу чергу потрібно створити зручності для дітей, аби вони мали можливість змістовно відпочивати та проводити своє дозвілля.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet