Про місто НОВИНИ МІСТА 18 громадян звернулося до міського голови у Благодатному

18 громадян звернулося до міського голови у Благодатному

Створено: Понеділок, 24 вересня 2018, 18:41

IMG 1308-1-696x464 copy

Cьогодні міський голова Віктор Сапожніков здійснив виїзний прийом у селище Благодатне. За вирішенням наболілих проблем до керівника міста звернулося 18 громадян. Більшість питань, з якими люди прийшли на прийом до міського голови, стосувалося благоустрою вулиць.

Тому Віктор Сапожніков доручив своєму заступнику Володимиру Рожелюку виготовити кошторис ремонту вулиць Макаренка та Пушкіна на умовах співфінансування з мешканцями. Жителі вулиці Івана Франка просили замінити водогінну трубу. Віктор Сапожніков поставив завдання виконавцям зробити ці роботи ще до завершення року і розглянути можливість відремонтувати цю вулицю. В одному із колективних звернень мешканці просили  керівника міста відремонтувати  відрізок шляху  провулка Дитячого.Віктор Сапожніков запевнив, що ця дорога буде включена до перспективного плану на наступний рік.

Під час прийому громадяни порушили питання про курсування автобусного маршрута №13 зі сполученням Нововолинськ-Благодатне.

Один із мешканців прийшов на прийом до міського голови з проханням посприяти в асфальтуванні внутріквартальної території біля будинку №9 на вулиці Винниченка у Нововолинську.

Менше місяця залишилося до початку опалювального сезону. Тому серед питань, які турбували людей, були й ті, що стосувалися надання субсидій.

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.