Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський Центр ПМСД став самостійним медичним закладом

Нововолинський Центр ПМСД став самостійним медичним закладом

Створено: Четвер, 20 вересня 2018, 11:03

IMG 5932-696x464 copy

Відповідно до рішення Нововолинської міської ради від 19 вересня 2018 року утворено комунальне некомерційне підприємство «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області».

Створення такого підприємства дасть змогу забезпечити ефективне використання фінансових, матеріально-технічних ресурсів медзакладу, а також отримувати пряме фінансування з Державного бюджету, уклавши попередньо договір з Національною службою здоров’я України. Це, у свою чергу, дасть можливість наступного року залучити додаткові кошти на розвиток первинної медичної допомоги. Міська рада затвердила Статут комунального некомерційного підприємства «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області».
Тимчасово виконуючою обов"язки головного лікаря нового медзакладу призначена Ольга Попіка, якій доручено подати державному реєстратору необхідні документи для проведення державної реєстрації юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області».

Відділ з питань внутрішньої політики,
взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.