Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську заборонили продаж алкогольних напоїв вночі

У Нововолинську заборонили продаж алкогольних напоїв вночі

Створено: Середа, 19 вересня 2018, 17:21

sm

Відповідне рішення прийняла сьогодні Нововолинська міська рада.

На території Нововолинська у період з 22.00 до 08.00 години заборонено реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства. Чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання, незалежно від форм власності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території міста та зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

Про прийняте Нововолинською міською радою рішення суб’єктам господарювання рекомендовано інформувати покупців щодо встановлення заборони роздрібної торгівлі алкогольними напоями щоденно у зазначені вище години, враховуючи вихідні дні та свята.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.