Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинських рятувальників привітали зі святом

Нововолинських рятувальників привітали зі святом

Створено: Понеділок, 17 вересня 2018, 13:40

IMG 5509-min-1

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Це свято тих, хто пов’язав своє життя з однією із найбільш небезпечних і мужніх професій, якою можуть займатися лише сильні духом, сміливі та відповідальні люди.

З професійним святом  колектив 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Нововолинського міського відділу  У ДСНС України у Волинській області привітав заступник міського голови Олександр Громик. Він подякував нововолинським рятувальникам за високий професіоналізм, гідне виконання своїх обов’язків, за врятовані життя та об’єкти інфраструктури міста.

За добросовісну працю, відвагу та мужність, виявлену під час ліквідації аварій і надзвичайних ситуацій, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, досягнення високих показників у службовій діяльності та особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби Олександр Громик вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Нововолинської міської ради чотирьом працівникам 5-ї державної пожежно-рятувальної частини: начальнику караула капітану служби цивільного захисту Андрію Момоту; командиру відділення, старшому сержанту Антону Олексюку; водію, молодшому сержанту служби цивільного захисту Валерію Панасюку; старшому майстру ГДЗС - старшині, сержанту служби цивільного захисту Василю Клекоцю.

Цього дня начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Дмитро Трофимчук та начальник відділу транспорту і зв’язку Юрій Коцура Нововолинського міськвиконкому привітали зі святом колектив Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону і вручили Почесні грамоти міськвиконкому працівникам цієї структури :

помічнику командира взвода оперативно-медичної служби Руслані Вавренюк; респіраторникам 5-го розряду Ігорю Сазоніку та Юрію Якимюку.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Фото із сайту http://нововолинськ.com.ua.