Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську усі діти приступили до навчання

У Нововолинську усі діти приступили до навчання

Створено: Середа, 12 вересня 2018, 09:36

IMG 20180912 080908

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід „Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

IMG 20180912 080945

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України „Про освіту”, наказу служби у справах дітей облдержадміністрації від 23.08.2018р. №12 „Про організацію проведення у 2018 році в області профілактичного заходу „Урок”, з метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради спільно із дільничними офіцерами поліції Нововолинського відділу поліції проводиться рейд «Урок» у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Мета такого заходу - не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, а й популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

Станом на 12 вересня дітей, які не приступили до навчання, не виявлено.

Одночасно з дітьми, що схильні до бродяжництва, які систематично залишають місце свого проживання, перебувають на обліку у ССД та секторі превенції Нововолинського відділу поліції, проведено відповідну профілактичну роботу з метою запобігання вчинення ними правопорушень та недопущення негативних проявів поведінки, пропусків занять без поважних причин, залишення постійного місця проживання, обстежено умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо неможливості вживання алкоголю, ведення здорового способу життя, належного виконання батьківських обов’язків.

IMG 20180912 080839

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року та заходи щодо охоплення всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Служба у справах дітей міськвиконкому.