Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали із 70-літнім ювілеєм ветерана місцевого самоврядування

Привітали із 70-літнім ювілеєм ветерана місцевого самоврядування

Створено: Вівторок, 04 вересня 2018, 15:26

IMG 3961 Сьогодні у міській раді з 70-річним ювілеєм привітали ветерана виконавчого комітету Нововолинської міської ради Ларису Сергіївну Лехуш. Більше 30 років вона віддала роботі в органах місцевого самоврядування. У 2004 році Лариса Сергіївна пішла на заслужений відпочинок з посади керівника загального відділу. Але й досі її пам’ятають у виконкомі як відповідального працівника.

Ті, хто знав свою колегу, відзначають її такі професійні якості як виваженість у прийнятті рішень, мудрість в діях, відданість обраній роботі. А також вона дуже щира людина та приязна жінка, яка залишила після завершення свого трудового шляху чимало добрих справ.

Теплі слова ювілярці у присутності працівників виконкому сказав міський голова Віктор Сапожніков. Він висловив їй свою вдячність і повагу, а також побажав міцного здоров’я на довгі літа, вічної душевної молодості, оптимізму, безмежного людського щастя і сімейного добробуту. «Нехай ця ювілейна дата буде для Вас свіжим джерелом життєвого натхнення, а доля завжди щедрою на добро», – наголосив Віктор Сапожніков. Він вручив ювілярці подяку та квіти.   У свою чергу Лариса Сергіївна подякувала за увагу і турботу. Поділилася спогадами про свою роботу, відзначаючи, що завжди з любов’ю ставилася до справи, яку виконувала.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.