На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Розвиток підприємництва – успішне майбутнє України

Розвиток підприємництва – успішне майбутнє України

Створено: Понеділок, 03 вересня 2018, 13:30

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості з серпня 2017 року діє Центр розвитку підприємництва, який має на меті створення здійснювати заходи щодо підтримки та активізації підприємницької ініціативи, створення умов для самозайнятості та підвищення рівня поінформованості діючих та майбутніх підприємців.

Завдяки діяльності Центру сформовано зручний інформаційний простір для осіб, що бажають започаткувати власну справу та підприємців, сприяння в організації підприємницької діяльності шляхом проведення індивідуальних та групових консультацій, тренінгів тощо. Важливим аспектом діяльності є   забезпечення співпраці органів влади, об’єднань роботодавців, асоціацій підприємців, бізнес-центрів та інших організацій, що сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу.

Сучасна служба зайнятості має цілий спектр послуг, що сприяють відкриттю та підтримці бізнесу. Це і надання одноразової виплати для зайняття підприємницькою діяльністю, і компенсація єдиного внеску роботодавцям, що створили нові робочі місця, підбір персоналу, професійне навчання під замовлення роботодавця актуальним професіям, організація тимчасових робіт, можливість отримати фахову консультацію тощо. Значно пришвидшують якість і оперативність у наданні якісних послуг нові електронні сервіси, такі як Електронний кабінет роботодавця, скайп-співбесіди, відео-вакансії, відео-резюме, розміщення корисної інформації в мережі Інтернет.

З нагоди Дня підприємця директор філії Ігор Кантор привітав підприємців, з якими давно і плідно співпрацює служба зайнятості міста Нововолинська. Подяки отримали підприємці Микола Шпот, Вадим Грицак, Іванна Свиновей.

Від щирого серця вітаємо усіх підприємців міста та зичимо успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише перемогами. Сподіваємось, що і надалі Ваша благородна справа та наша плідна співпраця буде зменшувати напругу на ринку праці, завжди буде джерелом людяності, розуміння, щедрості і творчого натхнення!

Хочемо побажати, щоб доля обдаровувала Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, щастям, радістю, миром і всілякими земними гараздам. Любові Вам і шани. Нехай минають Вас біди, а добро завжди буде поруч!

Запрошуємо усіх, кому необхідна консультація з питань започаткування чи ведення підприємницької діяльності до Нововолинського Центру розвитку підприємництва.

Чекаємо Вас за адресою:місто Нововолинськ, провулок Поштовий, 1,

Ірина Олійник, заступник директора Нововолинської міської філії

Волинського обласного центру зайнятості.