На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Семінар на правоосвітню тематику провели у міській бібліотеці

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Семінар на правоосвітню тематику провели у міській бібліотеці

Створено: Понеділок, 03 вересня 2018, 13:22
Перегляди: 163
Поділитися

   IMG 20180830 122153

     У рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" працівниики Нововолинрського бюро правової допомоги днями  провели правоосвітній семінар на тему: "Стягнення аліментів. Варто знати!". Захід відбувся у приміщенні центральної міської бібліотеці.

  Начальник Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік  розкрила питання системи безоплатної правової допомоги в 

Україні, розповіла про порядок призначення аліментів, зміну їх розміру та способу стягнення, додаткові витрати на неповнолітню дитину. Було проведено аналіз нормативно- правових актів України та міжнародного законодавства: Закону України "Про безоплатну правову допомогу", Сімейного кодексу України, Конвенції про права дитини та інші- які визнають право кожної  дитини  на  рівень життя, необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального і соціального розвитку дитини. Також вона розповіла присутнім про практику розгляду судами справ про призначення аліментів, наголосила на змінах законодавства щодо мінімального рекомендованого розміру аліментів на неповнолітніх дітей. Повідомила, що борг спадкодавця по аліментах стягується за рахунок активів спадкової маси і не є таким зобов'язанням, яке припиняється як нерозривно пов'язане із особою боржника.

IMG 20180830 120653

 Начальник Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби Ірина Назарук надала роз’яснення змін законодавства щодо стягнення аліментів, посилення відповідальності за несплату аліментів та перші результати пакету законів «Чужих дітей не буває». А також навела статистичні дані Нововолинського ВДВС щодо стягнення аліментів.

 Наприкінці заходу учасникии заходу обговорили пропозиції щодо покращення  обслуговування громадян міста Нововолинська та селища Благодатного представниками Бюро правової допомоги та Нововолинського міського відділу державної виконавчої служби.

  Присутнім  надано інформацію про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та додатково проведено анкетування обізнаності слухачів семінару з їхніми правами. Також повідомлено про можливість надання доступу бюро правової допомоги до електронних сервісів Міністерства юстиції України, та отримання правової консультації за допомогою скайп зв'язку.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet