На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Громадські слухання ухвалили проект рішення міської ради про заборону алкоголю вночі

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Громадські слухання ухвалили проект рішення міської ради про заборону алкоголю вночі

Створено: П'ятниця, 31 серпня 2018, 13:04
Перегляди: 235
Поділитися

IMG 3861

У квітні цього року набрав чинності Закон України, який дозволяє органам місцевого самоврядування забороняти у певний час доби продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

З метою недопущення порушень громадського порядку в нічний час доби, зменшення кількості злочинів скоєних у стані алкогольного сп’яніння запропоновано проект рішення міської ради, відповідно до якого пропонується заборонити реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території м. Нововолинськ у період з 22.00 до 08.00 години. Цей проект рішення розглянули сьогодні, 31 серпня, на громадських слуханнях, які відбулися у міській раді. На них прибули окремі депутати міської ради, підприємці, керівники структурних підрозділів міськвиконкому та інші зацікавлені особи.

Як йдеться у документі, чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання, незалежно від форм власності, котрі здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території м. Нововолинськ та зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

Головуючий на слуханнях заступник міського голови Олександр Громик зауважив, що торгівля  алкогольними напоями, у заборонений  органом місцевого самоврядування час, буде каратися штрафом.Забезпечувати виконання вимог рішення у разі його прийняття буде Нововолинський відділ поліції.

IMG 3865

Проект рішення буде внесено на розгляд найближчої сесії Нововолинської міської ради.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet