Про місто НОВИНИ МІСТА Серпнева конференція педагогів: на шляху до впровадження концепції нової української школи

Створено: Четвер, 30 серпня 2018, 14:45
Вже традиційно перед початком нового навчального року освітяни Нововолинська збираються
на педагогічну конференцію, яка цьогоріч пройшла 29 серпня у малому залі міського Палацу культури.

У роботі конференції взяв участь перший заступник голови міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, керівники та педагогічні працівники міської гімназії, школи - колегіуму, загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів.
Виконувач обов’язки начальника управління освіти Ольга Лакиш розповіла про діяльність галузі у минулому навчальному році та окреслила завдання на поточний.

Не оминула посадовець увагою підсумків зовнішнього незалежного оцінювання, учнівських олімпіад із навчальних предметів. Так,на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів м. Нововолинськ представляли 73 школярі, а саме: 26 учнів із НВК, по 10 із гімназії і ЗОШ №5, 8 – із ЗОШ №2, по 6 із ЗОШ № 3 та ЗОШ №7, 4 – із ЗОШ №8, 2 – із ЗОШ №6, 1 – із ЗОШ №4. Переможцями стали 50 учнів, зокрема: І місце – 6, ІІ місце – 15, ІІІ – 29 (минулого року було 46). Аналіз свідчить, що на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад команда міста щорічно досягає високих результатів.Семеро учнів були учасниками IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017-2018 н.р., троє з них вибороли призові місця.

Ольга Лакиш висловила вдячність учителям, які з року в рік добросовісно, творчо і результативно працюють над розвитком творчої обдарованості школярів. Це Шовкович Н.Ф., Козачук О.М., Патіюк І.Ю., Горбач А.Є., Храпчун С.М. Зелінська Г.К., Жидкова Л.М. (НВК), Дацюк В.Г., Ступчик З.Р., Решетовська В.П., Савюк Л.П. (гімназія), Цеголко Л.С., Неминуща С.В. (ЗОШ № 2), Гордійчук В.Ф., Гримак Є.А., Грищук Н.В., Вітюк Р.О., Михайлюк Л.Є. (ЗОШ № 5), Трофимчук С.О., Іщук Є.І., Скібіцька Н.С. (ЗОШ № 7), Ткачук В.В., Слободян В.І. (ЗОШ № 8) та інші.
Очільник освітянської галузі зауважила : навчаючи та виховуючи школярів, потрыбно пам"ятати, що дитина має свої життєві потреби в належних умовах проживання і навчання, збалансованому харчуванні, якісному оздоровленні, забезпеченні відповідного медичного обслуговування. А запорукою здоров’я і результативного навчання школярів є вдало організовані оздоровлення та відпочинок, показники з яких із кожним роком покращуються. Завдяки міському керівництву в особі міського голови, депутатського корпусу, на організацію оздоровлення та відпочинку управління освіти отримало близько чотири мільйона 690 тисяч гривень .
Лічені дні залишилися до початку нового навчального року. Ольга Лакиш наголосила, що завершені ремонтні роботи, затверджені робочі навчальні плани, укомплектовані класи і групи, систематизована матеріально-технічна база, визначені підручники і програми. Вона побажала колегам успішного старту у новому навчальному році. Свій виступ Ольга Лакиш завершила словами Сократа: «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити».

-Світіть самі і кожним промінчиком душі проникайте у щирі душі дітей, - сказала вона.
Перший заступник міського голови Андрій Сторонський підкреслив, що нині освіта покликана виконувати важливе завдання, яке полягає в тому, щоб давати якісні знання, орієнтуючись на завтрашній день. Він відзначив, що свідченням високих показників освітньої галузі міста є творча праця педагогів. Андрій Миронович подякував учителям за хорошу роботу у минулому році.Запевнив, що підтримка галузі – одне із пріоритетних питань у діяльності міської влади, яка й надалі приділятиме значну увагу її фінансуванню.
Під час конференції кращі педагоги були нагороджені грамотами управління освіти міськвиконкому.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.