Про місто НОВИНИ МІСТА Місто в очікуванні свят

Місто в очікуванні свят

Створено: Понеділок, 20 серпня 2018, 12:52

У Нововолинську триває підготовка до відзначення в місті Дня Державного прапора України, Дня незалежності, Дня міста та професійного свята гірників.

З цією метою міський голова Віктор Сапожніков провів кілька робочих нарад. Уже розроблені відповідні заходи.

-Цьогоріч міська влада підготувала для нововолинців та гостей міста цікаву програму, - підкреслив на сьогоднішній прес-конференції керівник міста. - Вона багата на різноманітні заходи.

Афіша

23 серпня, о 9.00 год. на площі В’ячеслава Чорновола відбудеться церемонія підняття Державного прапора України. Вже стало традицією проведення у День Незалежності України патріотичної акції «Я по світу іду в вишиванці». Тож цьогоріч у день цього великого національного свята нововолинці урочистою ходою пройдуть у вишиванках бульваром Шевченка до Майдану Незалежності, де о 15.15 год. розпочнеться урочистість.Уже традиційно відбудеться нагородження за найкращі вишиванки. А головний переможець отримає  путівку до Парижу.

Також відбудеться чимало інших культурно-мистецьких та спортивних заходів.

25 серпня проходитимуть спортивні змагання на міському озері зокрема, з пляжного футболу і волейболу та рибної ловлі. Там можна буде посмакувати рибної юшки.

Увечері на стадіоні виступатимуть гурти «Цвях», і «Kazka».

Насиченим на події буде неділя 26-го серпня. Віктор Сапожніков запрошує земляків на святкові урочистості, що розпочнуться на літній естраді о 14.00 годині. Відбудеться концертна програма. Цього дня проводитимуться спортивні змагання і розважальні заходи. Буде організовано свято морозива від торгової марки «ЛІМО».

Увечері співатимуть запрошені колективи з Тернополя, Львова. Виступить популярний український гурт «Мандри» з Києва. На завершення святкувань – вогняно-піротехнічне шоу театру вогню «Алладін» із Луцька.

З нагоди відзначення Дня незалежності України та Дня міста і Дня шахтаря чимало нововолинців будуть відзначені нагородами.

На День Незалежності України очікується приїзд до Нововолинська п’яти закордонних делегацій з міст-партнерів: Польщі, Литви та з міста Cтропков (Словаччина), із яким планується підписанню угоди про партнерську співпрацю.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємоді із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.