Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком прийняв рішення більш як із сорока питань

Виконком прийняв рішення більш як із сорока питань

Створено: Четвер, 16 серпня 2018, 17:09

Понад чотири десятка питань розглянули на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Першим заслухали питання пов’язане з формуванням штатного розпису в процесі реформування медичних закладів міста Нововолинська. З відповідною інформацією виступила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка. Зокрема, вона повідомила, що за умовами медичної реформи  Центр ПМСД повинен стати окремою юридичною особою, для функціонування якого будуть потрібні нові посади. Адже тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України  та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

IMG 3096 copy

Натомість перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський закликав мешканців міста, котрі ще не уклали декларацій з сімейними лікарями, активізуватися у цьому процесі. Адже це збільшить державне фінансування на кожного пацієнта.

Виконком затвердив протокол міської постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання. Андрій Сторонський наголосив, аби проводити роз’яснювальну роботу серед жителів одно- та двоповерхової забудови, а також і допомагати їм в окремих питаннях.

До слова, як повідомив заступник міського голови Олександр Громик, на сьогодні заборгованість населення  на надані послуги з теплопостачання становить 12 млн. гривень.

Члени виконкому ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги шістнадцятьом громадянам Нововолинська, які звернулися за допомогою до міського голови. До прийняття рішення виконкомом пакет документів кожного заявника розглянули на комісії із соціальних питань.

Виконком погодив режим роботи магазинів «Рибалка» та «Господар», а також святкову виїзну торгівлю на площі Незалежності та у міському парку культури і відпочинку під час проведення заходів до Дня Незалежності та Дня міста з 24 по 26 серпня 2018 року з 11.00 год. до 23.00 год., за умови укладання договорів господарюючим суб’єктам на послуги з утримання території та вивозу сміття з місць здійснення виїзної торгівлі. Також погоджено   торгівлю повітряними кульками та сувенірами на площі Незалежності і в міському парку культури та відпочинку з 24 по 26 серпня 2018 року, за умови отримання дозволу на використання балонів підвищеного тиску та встановлення дитячо-розважальних атракціонів (батути та повітряні гірки) під час проведення святкових заходів на території міського парку культури та відпочинку, за умови наявності у суб’єктів підприємницької діяльності усіх необхідних дозвільних документів на атракціони.

Двадцять питань порядку денного стосувалося рішень про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а десять питань -захисту житлових та майнових прав неповнолітніх.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємоді із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.