Про місто НОВИНИ МІСТА Загиблі в АТО нововолинці мають отримати посмертно звання Почесного громадянина міста

Створено: Вівторок, 14 серпня 2018, 16:53

Постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції розглянула сьогодні питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нововолинська» особам, які загинули за територіальну цілісність нашої держави у зоні бойових дій на Сході України. Головував на засіданні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

У засіданні також взяли участь керівники громадських організацій «Незламні нововолинці» та Спілки ветеранів АТО Володимир Демчук та Олександр Кондисюк, які звернулися до міської влади з відповідним клопотанням. Також були присутні представники Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату й окремих структурних підрозділів міськвиконкому.

Тринадцятьох наших земляків рекомендовано удостоїти звання «Почесний громадянин Нововолинська» (посмертно). А остаточне рішення депутати приймуть на позачерговій сесії 21 серпня 2018 року.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємоді із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.