Про місто НОВИНИ МІСТА Що зміниться у платіжках нововолинців

Що зміниться у платіжках нововолинців

Створено: Четвер, 05 липня 2018, 12:31

Питання про обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж було темою розмови робочої наради, яку провів заступник міського голови Володимир Рожелюк із керівниками житлово-комунального об’єднання, єдиного розрахункового центру, підприємства «Нововолинськводоканал» та КП «Нововолинськтеплокомуненерго». Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який набув чинності у червні цього року, у послугах управителів житлових компаній, які замінили ЖЕКи, немає такої послуги як обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж тепла і води. Відтепер вона  відноситься до компетенції виконавців, які її надають, а саме - «Нововолинськтеплокомуненерго» і «Нововолинськводоканал» й оплату за неї мають брати ці організації.

Слід зауважити, що з квартплати населення буде виокремлено плату за обслуговування інженерних мереж тепла і води, яка буде додана до тарифу   на   водопостачання і теплопостачання. Тобто, пропорційно з квартплати ця послуга перейде в оплату за тепло і воду.

На нараді обговорили механізм подальших дій, зокрема, відображення у платіжках нововолинців оплати за комунальні послуги із врахуванням вищезазначених змін.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому