Про місто НОВИНИ МІСТА Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Створено: Понеділок, 02 липня 2018, 17:13

жпаві

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території земельної ділянки для реконструкцію котельні під будівлю сервісного обслуговування водіїв та пасажирів і нове будівництво будівель та споруд АЗС (автомобільної заправної станції) з АГЗП (автомобільного газозаправного пункту) на вул. Шахтарській, 40, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки автотранспортного підприємства в м. Нововолинську.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект», м. Луцьк.

Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 16.05.2018 року                № 23/23 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається реконструкція котельні під будівлю сервісного обслуговування водіїв та пасажирів і нове будівництво будівель та споруд АЗС (автомобільної заправної станції) з АГЗП (автомобільного газозаправного пункту) на вул. Шахтарській, 40, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки автотранспортного підприємства на земельній ділянці площею 0,4447 га, площа забудови – 320 кв.м, площа замощення – 4127 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема сучасного використання території. Схема планувальних обмежень. Проектний план забудови, план проектних ліній.

Текстові матеріали: Пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.

Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються особисто.

Пропозиції до детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;

5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.