На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Головний лікар Нововолинського Центру ПМСД Ольга Попіка: «Відтепер взаємовідносини між лікарем і пацієнтом набувають більш довірливого характеру»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Головний лікар Нововолинського Центру ПМСД Ольга Попіка: «Відтепер взаємовідносини між лікарем і пацієнтом набувають більш довірливого характеру»

Створено: Четвер, 28 червня 2018, 17:27
Перегляди: 357
Поділитися

поліклініка

Із першого липня в дію вступає Наказ Міністерства охорони здоров’я України«Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги».Відтепер змінюються відносини сімейного лікаря та лікаря-педіатра із пацієнтом. Про це повідомила головний лікар Центру ПМСД Ольга Попіка .

 

Вона зазначила:  «Для тих пацієнтів, котрі вже уклали декларацію, потрібно звертатися до того лікаря, якого обрали. Якщо  ще не визначились , не уклали декларацію, то надалі пацієнти  обслуговуються за дільничним принципом. Раніше пацієнт телефонував у реєстратуру, надавав свої дані, аби викликати сімейного лікаря додому, відтепер він повинен залишати свій номер мобільного телефону.  Якщо  вже підписали декларацію, необхідно зазначити, із яким саме лікарем. Вам зателефонує сімейний лікар, віні визначить, потрібно вам прийти на прийом, або ж медик навідається до вас додому. Педіатри обов`язково будуть йти для патронажу дітей до одного року та до хворих з інфекційними хворобами».

Ольга Попіка повідомила, що змінюється і тривалість часу, упродовж якого лікар прийматиме пацієнтів у поліклініці. Якщо раніше медик міг прийняти понад 20 людей, то тепер зможе близько сорока.

«Раніше сімейний лікар і педіатр працювали лише 4 години на прийомі, 3 години відводилося на обслуговування викликів.  Відтепер взаємовідносини між лікарем і пацієнтом набувають більш довірливого характеру», – наголосила Ольга Попіка.      

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet