Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Створено: Середа, 27 червня 2018, 17:02

Напередодні відзначення 22-ої річниці Конституції України у залі засідань міської ради відбулися урочистості з нагоди державного свята. У них взяли участь міський голова Віктор Сапожніков та його заступники, народний депутат України Ігор Гузь, представники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, військовослужбовці. Урочистості розпочалися з виконання  Державного Гімну України.

Потому поклали квіти до фотостели Небесної Сотні, меморіальної стели загиблих Героїв АТО та до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Звертаючись до присутніх у залі міський голова Віктор Сапожніков підкреслив, що 28 червня 1996 року перемогу здобули одвічні прагнення народу до самостійності та суверенітету, політичне розуміння, мудрість  та верховенство національних інтересів.

Віктор Сапожніков наголосив на тому, аби не забувати, що демократичний розвиток ніколи не був легким. І треба працювати над подальшим вдосконаленням Конституції, адже це закономірний процес, притаманний всім цивілізованим державам.

-Водночас пам’ятаймо, що багато залежить від нас: від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. Усі ми – посадовці, представники громадськості, активісти, прості українці, які живуть щоденною працею, – маємо усвідомити важливість конституційних постулатів, а через призму їх виконання - цінність самої держави,- зазначив міський голова.

Віктор Сапожніков вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та подарунки активній молоді міста, яка своєю працею, енергією і талантом примножує здобутки міста.

Учасників урочистостей привітав народний депутат України Ігор Гузь.Він вручив Почесну грамоту Верховної Ради України заступнику військового комісара Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олексндру Кондисюку.

-Це людина, яка пройшла пекло в зоні АТО. Без сумніву, що кожен із нас повинен пам’ятати кожного бійця. Пам’ятати для того, щоб ми сьогодні мали можливість відзначали День Конституції, - наголосив Ігор Гузь.

Свої міркування стосовно історичного шляху Конституції України виклав у промові депутат Нововолинської міської ради, директор ЗОШ №3 Юрій Мороз.

На завершення заходу  прозвучали музичні вітання  від артистів міського Палацу культури.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.