Про місто НОВИНИ МІСТА Завершили капітальний ремонт операційних блоків у Нововолинській лікарні

Завершили капітальний ремонт операційних блоків у Нововолинській лікарні

Створено: Вівторок, 26 червня 2018, 13:03

У Нововолинській центральній міській лікарні відремонтували усі чотири операційні блоки хірургічного відділення. Відбулася повна модернізація приміщень й нині вони відповідають усім сучасним вимогам. На капітальний ремонт витратили більше двох мільйонів 600 тисяч гривень, левова частка з яких скерована із міського бюджету, а 950 тисяч – з державного.

- Роботи велися поступово. Два роки тому було відремонтовано один оперблок, минулого року розпочалися ремонтні роботи в інших, і нарешті цей процес успішно завершено, -зазначив головний лікар Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз.

Оглянути після реконструкції операційний блок прийшли міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський.

-Коли ще виділяли кошти на ремонт першого оперблоку, то обіцяли на досягнутому не зупинятися і виконали обіцяне, - наголосив очільник міста. - Відбулося повне перевтілення. Я задоволений, що усі ці кошти, що направлені із міського бюджету, не витрачені даремно. Мені приємно, що рухаємося вперед і не зупиняємося на досягнутому.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Фото газети "Наше місто".