Про місто НОВИНИ МІСТА Працівники Нововолинського міськвиконкому взяли участь у семінарі в Коломиї

Працівники Нововолинського міськвиконкому взяли участь у семінарі в Коломиї

Створено: Понеділок, 25 червня 2018, 17:05

економіка н

Працівники відділу економіки 21-22 червня взяли участь у другому робочому семінарі в рамках проекту GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ», який проходив у місті Коломия.

Під час семінару представники міст-партнерів: Долина, Жовква, Збараж, Коломия, Нововолинськ, Чернівці, Чортків, детально ознайомилися зі специфікою впровадження муніципального енергетичного моніторингу, інвентаризацією будівель, бенчмаркінгом, та обчисленням питомого споживання енергії. Також учасники семінару побували в Коломийській ЗОШ №2, в якій вже впроваджуються енергозберігаючі технології.

Проект "Енергоефективність у громадах-II" підтримує розробку індивідуальних пропозицій з консультування та підтримки у сфері комунального енергетичного менеджменту для малих міст та сприяє їх поширенню. Таким чином, у середньостроковій перспективі створюються можливості для широкого застосування системного та фінансово ефективного енергетичного менеджменту включно з плануванням та впровадженням заходів з енергоефективності.