012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Відкриті торги з виконання робіт комплексної термомодернізації будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

Створено: Понеділок, 25 червня 2018, 16:54
 торги

Відкриті торги з виконання робіт комплексної термомодернізації будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 за адресою: Волинська область, м. Нововолинськ, вул. Кауркова, 43 у рамках проекту «Перший крок у переході на використання відновних джерел енергії у місті Нововолинськ» .Загальна вартість проекту становить понад 21 мільйон гривень, з яких більше 20 мільйонів – це кошти гранту, а півтора мільйона – на умовах співфінансування з міського бюджету.

У рамках реалізації проекту передбачається провести ремонт даху і підлоги, зробити утеплення перекриття над проїздом, замінити існуючі старі дерев’яні вікна та металопластикові з однокамерним склопакетом на нові з двокамерним енергозберігаючим склопакетом , замінити існуючі старі вхідні двері на нові, встановити автоматизовану систему погодозалежного регулювання теплового потоку . Також заплановано здійснити повну модернізацію системи опалення, та модернізацію зовнішнього освітлення із встановленням світлодіодних світильників з автономним джерелом генерування електроенергії (сонячні батареї) та виконати ряд інших робіт.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.