Про місто НОВИНИ МІСТА У НОВОВОЛИНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ВІДДІЛІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ БУДУТЬ НАДВАТИСЯ ПОСЛУГИ ЄВРОЗРАЗКА «OPENSPACE» !

Створено: Субота, 23 червня 2018, 10:34

Фото Опен Спейс

Відповідно до плану-коцепції Міністерства юстиції, на базі Нововолинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, буде створено центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану європейського зразка, за принципом «OpenSpace».

Цей пілотний проект передбачає створення сучасних європейських та доступних умов для отримання громадянами послуг при особистому зверненні до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за принципом «єдиного вікна», скорочення часу на отримання послуг реєстрації завдяки функціонуванню «електронної черги».

«OpenSpace» буде надавати 12 найбільш популярних послуг, серед них, зокрема, вирішуватимуться питання громадян стосовно їх народження, народження дітей, шлюбу, зміни імені, які є приємними подіями в житті кожної людини, а також питання розірвання шлюбу або смерті своїх рідних, які загалом є достатньо особистими справами громадян, носять індивідуальних характер та не виставляються на показ.

Відкриття та належне функціонування офісу «Openspace» у Нововолинському міському відділі ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області передбачає проведення ремонтних робіт та обладнання приміщення компютерною технікою і меблями, згідно попередніх підрахунків, виділені кошти з державного бюджету у розмірі орієнтовно 500 тис. грн.

Крім того, відділ отримав підтримку і сприяння у створенні «Openspace» у місті Нововолинську від міського голови Віктора Борисовича Сапожнікова, яким було ініційовано проведення косметичного ремонту фасаду приміщення та встановлення вікон, на що планується виділення з міського бюджету понад 195 тис.грн.

Оновлене приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стане справжньою прикрасою центральної площі нашого міста!

Реалізація цього проекту дасть можливість мешканцям та гостям міста користуватися сучасними комфортними сервісами у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян європейського зразка!

На сьогодні уже розпочалися ремонтні роботи у середині будівлі, але відділі продовжує роботу у звичайному режимі, прийом громадян здійснюється відповідно до графіку роботи, лише з двору приміщення! Але це тимчасові незручності!

Урочисте відкриття оновленого відділу державної реєстрації актів цивільного «OpenSpace» заплановано на 1 жовтня 2018 року!

Начальник Нововолинського МВ ДРАЦСГТУЮ

у Волинській області                                                                                 Л.В. Савік