Про місто НОВИНИ МІСТА Розпочалися відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади "Сила духу"

Створено: Четвер, 21 червня 2018, 15:46

В Україні стартував перший етап VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Протягом червня-серпня в усіх регіонах держави пройдуть відбірні змагання спартакіади. За їх результатами будуть сформовані команди, що представлятимуть області та столицю держави на завершальному етапі, який цьогоріч відбудеться в місті Ужгороді з 12 до 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність».

До програми Всеукраїнської спартакіади включено 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. Спартакіадв – це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж.

У м.Луцьку 20 червня 2018 року відбулись відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», організовані управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, на яких була представлена Нововолинська команда із числа потерпілих на виробництві. Наша команда достойно виступила, 8 учасників завоювали 7 медалей та загальнокомандне третє місце в області.
Учасниками у відбірних регіональних змаганнях були:
Герасимчук Віктор Миколайович - бомбаскет
Юзифович Ярослав Петрович - армспорт
Семенець В’ячеслав Анатолійович - армспорт
Владико Олег-Іван Іванович - гирьовий спорт
Коваленко Віктор Григорович - дартс
Шевчик Валентина Іванівна - настільний теніс
Тараканов Віктор Михайлович - настільний теніс
Світащук Степан Єрофійович - шахи
У вересні в місті Ужгород наші земляки Коваленко Віктор та Тараканов Віктор (дартс та настільний тенів відповідно) будуть представляти Волинь на завершальному етапі Всеукраїнської спартакіади.
Нововолинське відділення УВД ФССУ у Волинській області дуже вдячне всім учасникам за командний дух та за перемогу. Так тримати!!!!