На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Стартує операція «Літо-2018»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Стартує операція «Літо-2018»

Створено: П'ятниця, 01 червня 2018, 15:18
Перегляди: 531
Поділитися

34714-117505

Закінчився навчальний рік. Розпочалися літні канікули, яких так довго чекали діти. Позаду залишились уроки та домашні завдання. Нарешті їм можна відпочити. Пришкільні табори та табори відпочинку і оздоровлення теж розпочали свою роботу. Та на жаль, у правоохоронних органів викликає занепокоєння відпочинок багатьох підлітків, які позбулися на три місяці вчительського нагляду, а батьківського деякі з них ніколи і не відчували. У результаті недоглянуті діти по-своєму влаштовують свій відпочинок, займаються справами, які дуже часто закінчуються у відділенні поліції.

 

З метою забезпечення безпечного відпочинку дітей, запобігання вчиненню ними і стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ в дитячому середовищі у період літнього оздоровчого сезону на території обслуговування Нововолинського відділення поліції проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Літо-2018”.

У цей період робота правоохоронців буде спрямована на проведення з неповнолітніми профілактичних бесід, в ході яких поліцейські роз’яснятимуть молоді правила поведінки в зонах відпочинку, на воді, тощо. Мета операції - забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів з боку неповнолітніх і відносно них, виявлення осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність, проституцію, жебрацтво, наркоманію, профілактика бездоглядності та інших негативних явищ. Також проводитимуться оперативно-профілактичні заходи по недопущенню вживання дітьми спиртного, наркотичних речовин та куріння цигарок, виявлення фактів незаконного продажу підліткам алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Здійснюватимуться ретельні перевірки способу життя та поведінки раніше судимих і звільнених з місць позбавлення волі неповнолітніх. Під час проведення заходів поліцейські Нововолинського відділення поліції будуть вручати пам'ятку громадянам міста «Про заходи безпеки під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей».

Профілактичне відпрацювання триватиме протягом всього літнього періоду.

Правоохоронці Нововолинського відділення поліції звертаються до всіх батьків з проханням серйозного відношення до свої батьківських обов’язків, постійного контролю вільного часу дітей. Бо краще запобігти скоєнню злочину, ніж потім шукати винних.

 Нововолинське відділення поліції.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet