Про місто НОВИНИ МІСТА Школярі міста демонстрували свої знання у брейн-рингу

Школярі міста демонстрували свої знання у брейн-рингу

Створено: П'ятниця, 18 травня 2018, 16:10

Фото-0043

У Нововолинському центрі дитячо-юнацької творчості відбувся брейн-ринг «Крокуємо до Європи» за участю учнівської молоді. Привітала учасників змагань начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк, голова студентської ради Нововолинського електромеханічного коледжу Ярослава Лебедь. Вісім команд закладів освіти змагались за право бути кращими.

Запитання з історії, культури, географії, діяльності країн ЄС, визначні особистості країн ЄС підготувала керівник Станиці Нововолинськ Пласту Віта Сєргєєва. Учасники завзято боролись за кожен бал, давали точні і повні відповіді на запитання, а також підготували питання конкурентам.

І місце посіла команда ЗОШ № 2, ІІ місце – ЗОШ № 5, ІІІ місце - ЗОШ № 6.   Команди нагороджені грамотами, подарунками та солодощами від відділу у справах молоді та спорту.

Студенти Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету писали есе «Україна на шляху до Європи».