На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські депутати прийняли більше сорока рішень

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинські депутати прийняли більше сорока рішень

Створено: Середа, 16 травня 2018, 17:59
Перегляди: 259
Поділитися

IMG 2102

Сорок чотири питання розглянули сьогодні на сесії Нововолинської міської ради. Пленарне засідання розпочали з приємного моменту. Міський голова Віктор Сапожніков від імені депутатського корпусу привітав двох іменинників – депутатів міської ради Романа Чорного та Миколу Карпача.  

 

 IMG 2114

IMG 2122

Найбільш тривалим було обговорення першого питання - про роботу виробничого управління комунального господарства, про що доповів його директор Артем Жигалюк. Він поінформував про обсяг робіт, які виконує ця служба, зокрема, що стосуються благоустрою,освітлення, озеленення, ремонту доріг. Як зазначив Артем Жигалюк, щоденно проводиться прибирання території міста на площі майже 300 тисяч квадратних метрів.

жигалюк

 

За весняно - літній сезон по два рази проводиться перекопування квітників. У скверах і на вулицях міста висаджено 220 дерев і 128 штук декоративних кущів та 596 кущів троянд.

Автотранспортний парк підприємства налічує 37 одиниць автомобілів і тракторної техніки. Зношеність спецавтомобілів складає 72 відсотки. Артем Жигалюк зауважив, що технічний стан недостатній для забезпечення   якісного виконання робіт з вивезення ТПВ. В зв’язку з цим необхідно придбати 3 сміттєвози місткістю кузова 18-22м3. За рахунок оновлення парку автомобілів-контейнеровозів – нових МАЗ і ГАЗ – вивільнились старі контейнеровози – ЗІЛ і економія пального склала 523,2 тис.грн.

За словами директора ВУКГ, великою проблемою є кадрове питання. Так, сьогодні вакантними є посади трьох майстрів. Не вистачає двірників. Із 47 працює лише 25.

До доповідача було чимало запитань у депутатів. Наприклад, цікавилися, як вирішується проблема бродячих собак. Порушували питання облаштування території навколо сміттєвих контейнерів. Прозвучали побажання вчасно проводити грейдерування доріг, де нема твердого покриття.

Попередньо розглянувши усі питання порядку денного пленарного засідання у депутатських комісіях та на Дні депутата, без обговорення прийняли рішення з фінансових питань: про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року та про внесення змін до нього на цей рік. Також обранці громади затвердили зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Нововолинська на 2018-2019 роки, перелік об’єктів комунальної власності міста Нововолинська, що підлягають приватизації у цьому році, Статут Житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради. Міська рада прийняла рішення про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Депутати затвердили Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нововолинська».

       З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

Із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet