На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Голова Волинської ОДА відвідав соціальні та промислові об"єкти Нововолинська

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Голова Волинської ОДА відвідав соціальні та промислові об"єкти Нововолинська

Створено: Середа, 16 травня 2018, 15:14
Перегляди: 266
Поділитися

DSCN2064

15 травня у Нововолинську з робочим візитом перебував голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Губернатор відвідав деякі об’єкти соціальної сфери, промислові підприємства та побував на шахті № 10 «Нововолинська».

  

Спочатку Олександр Савченко разом із міським головою Віктором Сапожніковим оглянув приміщення нової  амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яку урочисто відкрили цього дня, поспілкувався з персоналом. 

Потому голова обласної державної адміністрації у супроводі міського голови та його першого заступника Андрія Сторонського побував у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. На базі цієї установи планується  створення інклюзивно-ресурсного центру, який орієнтовно почне діяти із вересня цього року. На думку Олександра Ілліча, такий центр досить необхідний, адже дає значний поштовх для розвитку дітей з особливими потребами.

IMG 2033

IMG 2037

 

Перебуваючи у Нововолинську, Олександр Савченко ознайомився із виробничою діяльністю ТОВ «Хан-Електробау» - німецьким підприємством, яке виготовляє малопотужні трансформатори та інші електротехнічні компоненти. Також оглянув виробничі цехи ТОВ «Ренопласт» - багатопрофільного підприємства у галузі виробництва та встановлення світлопрозорих та огороджувальних конструкцій, яке об’єднує продукцію і монтаж вікон та дверей, виготовлення та встановлення жалюз, встановлення секційних промислових та гаражних воріт, ламінацію профілів, гнуття арок, відливів, виготовлення склопакетів.

IMG 2039

 

 

IMG 2057

 

 

 

IMG 2067

 

 До слова, уже впродовж багатьох років Нововолинськ залишається інвестиційним лідером на Волині. Загалом з початку інвестування в економічний сектор міста надійшло 116 мільйонів 705 тисяч доларів США прямих іноземних інвестицій.

Більше двох тисяч доларів іноземних інвестицій припадає на одного мешканця Нововолинська. За цим показником місто тримає першість у Волинській області, у 8 разів перевищуючи середньообласний показник.

DSCN2032

 

        -Міська влада предметно працює над залученням інвестицій, розширенням інвестиційної бази і тих підприємств, які почали працювати раніше, - підкреслив голова Волинської ОДА. - Ті з них, які зайшли у період дії вільної економічної зони, не згортають своє виробництво, а, навпаки, розширюють його. Це дуже добре».

         Під час відвідин нашого міста Олександр Савченко побував на шахті №10 «Нововолинська».Він оглянув будівельний майданчик новобудови.  

DSCN2044

Після цього відбулася нарада з керівниками і спеціалістами цього довгобуду. Йшлося про ситуацію на цьому підземному підприємстві, зокрема, про фінансування будівельних робіт. Адже для того, щоб запустити першу чергу потрібно 1 мільярд 400 млн гривень. Шахтобудівники  виконали будівельних робіт на 21 мільйон гривень, а у держбюджеті на цей рік на копальню закладено лише 10 мільйонів.

DSCN2061

       Учасники наради зійшлися на думці підготувати звернення до Прем’єр-Міністра України та Міністра енергетики та вугільної промисловості щодо подальших кроків, пов’язаних із завершенням проекту єдиної шахти в Україні, яка будується. Голова обласної державної адміністрації висловив сподівання, що проблеми працівників довгобуду будуть почутими.

IMG 2076

      

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

Із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet