На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У Нововолинську урочисто відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Створено: Середа, 16 травня 2018, 08:07
Перегляди: 536
Поділитися

DSCN2012

У Нововолинську розвивають мережу закладів сімейної медицини, створюючи для містян усі необхідні умови для отримання первинної медичної допомоги. Від учора на проспекті Дружби запрацювала ще одна амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Вона стала однією з трьох, що працюють у структурі Центру первинної медико-санітарної допомоги нашого міста.

 

IMG 9094-696x464 copy

 

На відкриття медичної установи 15 травня 2018 року завітали голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, головний лікар центральної міської лікарні Віктор Мороз. Гості оглянули приміщення амбулаторії, медичне обладнання, познайомилися з персоналом. Відзначали чистоту та комфортні умови, які створили тут для пацієнтів.

IMG 5241

Висловлюючи свої враження, Олександр Савченко зазначив: «У місцевих лікарів є оптимізм, впевненість у своїх силах і вогник в очах».

IMG 2018

Досі у приміщенні, де зараз розмістилася амбулаторія, знаходився Центр допомоги військовослужбовцям. Торік будівлю площею 243,6 м кв передали на баланс Нововолинської ЦМЛ і вже цьогоріч із січня розпочали ремонтні роботи, на які з міського бюджету скерували майже 150 тисяч гривень, а на медичне обладнання витратили 121 тисячу гривень державної медичної субвенції.

Новий заклад потенційно може прийняти 10 тисяч пацієнтів. У штаті амбулаторії - 18 посад, з них 5 посад сімейних лікарів і 2 лікарів-педіатрів. Облаштовано 4 кабінети сімейного лікаря та два лікаря-педіатра, кабінет щеплень та маніпуляційний. Працює і реєстратура, де є можливість запису на прийом через інтернет.

IMG 5235

 

Подбали тут і про затишок для маленьких пацієнтів. В очікуванні до лікаря можна ознайомитися із книжечкою або пограти із забавкою. Медичний заклад розділений на 2 зони: окремо здійснюватиметься прийом здорових і хворих дітей

Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка повідомила, що триває процес укладання декларацій з лікарями. У новій амбулаторії це можна зробити у кабінеті №6. Сімейний лікар може набрати 1800 пацієнтів, а педіатр – 900.На сьогодні уже 6800 нововолинців визначилися із своїм сімейним лікарем чи лікарем - педіатром. А у день відкриття у новій амбулаторії декларації підписав 31 пацієнт.

Під час знайомства з інфраструктурою Нововолинська Олександр Савченко зазначив : «Найперше, що впадає у вічі –  чистота і охайність в місті. Це свідчить що про нього дбають. Мер не просто на своєму місці, а його ще треба просити, щоб він не кинув свою посаду і не пішов кудись на підвищення. Ми з Вікторором Сапожніковим підписали меморандум про співпрацю. Я “поклявся на папері”, що допомагатиму цьому місту”.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та
        зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet