Про місто НОВИНИ МІСТА Про перспективи професійної самореалізації - на семінарі у Нововолинському центрі зайнятості

Створено: Вівторок, 15 травня 2018, 16:10

З метою зміни уявлень про перспективи професійної самореалізації осіб старше 45 років, інформування про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння зайнятості та ознайомлення зі змінами у пенсійному законодавстві у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для пошукачів роботи даної категорії за участю представника Нововолинсько-Іваничівського управління Пенсійного фонду України.

Начальник Нововолинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплат песії Надія Мундровська ознайомила присутніх з переліком послуг, які надає Пенсійний фонд. Зазначила, що кожен громадянин має право звернутися до згаданої організації з пакетом документів для перевірки їх достовірності, правильності заповнення та доцільності подання документів для призначення пенсії.

Присутнім було наголошено, що працівник, який працює без укладання трудового договору залишається без страхового стажу. І як наслідок незарахування цього періоду роботи для нарахування пенсії, і тих видів соціальної допомоги, які прив’язані до розміру зарплати.

Спеціалісти центру зайнятості поінформували учасників семінару про ситуацію на ринку праці, про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, що дають можливість підвищити мотивацію до праці, ознайомили з Порядком та умовами видачі ваучера на навчання.