На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про перспективи професійної самореалізації - на семінарі у Нововолинському центрі зайнятості

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Про перспективи професійної самореалізації - на семінарі у Нововолинському центрі зайнятості

Створено: Вівторок, 15 травня 2018, 16:10
Перегляди: 190
Поділитися

     IMG 7367

     З метою зміни уявлень про перспективи професійної самореалізації осіб старше 45 років, інформування про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння зайнятості та ознайомлення зі змінами у пенсійному законодавстві у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для пошукачів роботи даної категорії за участю представника Нововолинсько-Іваничівського управління Пенсійного фонду України.

       Начальник Нововолинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплат песії Надія Мундровська ознайомила присутніх з переліком послуг, які надає Пенсійний фонд. Зазначила, що кожен громадянин має право звернутися до згаданої організації з пакетом документів для перевірки їх достовірності, правильності заповнення та доцільності подання документів для призначення пенсії.

Присутнім було наголошено, що працівник, який працює без укладання трудового договору залишається без страхового стажу. І як наслідок незарахування цього періоду роботи для нарахування пенсії, і тих видів соціальної допомоги, які прив’язані до розміру зарплати.

         Спеціалісти центру зайнятості поінформували учасників семінару про ситуацію на ринку праці, про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, що дають можливість підвищити мотивацію до праці, ознайомили з Порядком та умовами видачі ваучера на навчання.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet