Про місто НОВИНИ МІСТА Хорватська компанія презентувала проект на будівництво сміттєпереробного заводу

Хорватська компанія презентувала проект на будівництво сміттєпереробного заводу

Створено: Понеділок, 14 травня 2018, 15:11

IMG 1927 copy

Сьогодні представники хорватської компанії «Tehnix» презентували депутатам Нововолинської міської ради, керівникам структурних підрозділів міськвиконкому проект виробництва сміттєпереробного заводу.

IMG 1915

Для цього відповідно до проекту рішення Нововолинської міської ради планується надання в оренду терміном на 5 років ТзОВ «Екосвіт Лайф» земельної ділянки площею 3,00 га за адресою : вул. Сокальська, 54, для будівництва та обслуговування сміттєпереробного заводу. До цього договір оренди на цей земельний наділ був укладений між Нововолинською міською радою та ТзОВ «Нововолинський екотехнопарк». Однак інвестор, який планував зведення такого ж заводу, відмовився від своїх намірів.
   Компанія «Tehnix» позиціонує себе як лідера в галузі екологічної промисловості, виробника обладнання та машин для захисту навколишнього природного середовища, переробки відходів і очищення стічних вод.

IMG 1942 copy
      Як стверджують у компанії, обробляючи відходи за допомогою технології МВО-Т, отримують сировину, енергію, чисту екологію та нові робочі місця. Основна мета управління відходами - їх переробка і повторне використання, тобто зробити побутові відходи економічним ресурсом. Весь процес сортування сировини займає 10 хвилин. Це економіка замкнутого циклу - нуль відходів.
       Компанія гарантує якість і високу технологію.

IMG 1944
       За словами міського голови Віктора Сапожнікова дане питання потребує додаткового вивчення, аналізу, здійснення розрахунків.

На сесії Нововолинської міської ради 16 травня 2018 року обранці громади приймуть відповідне рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.