Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова привітав нововолинянок з Днем матері

Міський голова привітав нововолинянок з Днем матері

Створено: П'ятниця, 11 травня 2018, 16:14

IMG 1900

У кожну другу неділю травня, коли земля вкривається травами і квітами, в Україні відзначають дуже світле та чудове свято — День матері. В історії нашого народу мати завжди була і залишається невтомною і самовідданою берегинею національних звичаїв, традицій, духовності.

Напередодні з цим весняним святом привітали нововолинянок у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості. До присутніх у залі жінок звернувся міський голова Віктор Сапожніков.

«Доземний уклін Вам, дорогі матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

З вдячністю вклоняюся українським матерям, котрі виховали справжніх захисників нашої України. Дякую за ті недоспані ночі, що вони проводять у молитві за синами й доньками. Прошу Господа, щоб українські матері зустрічали своїх дітей живими і здоровими».

Слова подяки Віктор Сапожніков адресував і багатодітним матерям, наголосивши, що у міцній і дружній родині зберігаються та примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності й моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Тринадцятьом нововолинянкам міський голова вручив подяки та подарунки за вагомий внесок у виховання дітей, їхній всебічний розвиток.

IMG 1893 copy

IMG 1906

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості підготували матусям святкову концертну програму, у яку вклали шану, вдячність і тепло своїх юних сердець.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та
          зв"язків з громадськістю міськвиконкому.