012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова привітав Патріарха

Міський голова привітав Патріарха

Створено: П'ятниця, 11 травня 2018, 10:36

Міський голова Віктор Сапожніков взяв участь у церемонії зустрічі з Патріархом Української Православної Церкви Київського Патріархату Філаретом. Як відомо, з офіційним візитом Глава Церкви побував у Володимир-Волинському 10 травня.

У співслужінні з єпископами і благочинними Володимир-Волинської єпархії він відслужив святкову літургію у церкві Різдва Христового княжого міста.

Патріарх разом зі священиками поклав квіти до меморіальної стели Героїв, які загинули у зоні АТО, і помолився за душі полеглих.

На прес-конференції Святійший акцентував увагу на тому, що може об’єднати українців, говорив про очікування прийняття Вселенським Патріархом Варфоломієм Томоса про створення єдиної помісної церкви в Україні.

Віктор Сапожніков від імені нововолинців привітав Патріарха на волинській землі, подарував квіти і отримав благословення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та

зв"язків з громадськістю міськвиконкому.