На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську визначили "Учителів року - 2018"

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У Нововолинську визначили "Учителів року - 2018"

Створено: П'ятниця, 27 квітня 2018, 14:28
Перегляди: 228
Поділитися

       100 6185 copy

       Народна мудрість каже: «Переможцем стане той, хто не стоїть на місці».Саме ці слова стали девізом вшанування переможців та учасників міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», яке відбулося 23 квітня 2018 року у Нововолинську на базі гімназії.

         Сьогодення вимагає від кожного педагога відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонів, уміння мудро вирішувати нагальні проблеми, бути креативним, творчим і сучасним.

100 6186

         «Учитель року» - це конкурс професійної майстерності й свято вчительської душі. Значення його величезне: допомагає зрозуміти й усвідомити значимість професії, систематизувати надбання щоденної праці, зробити крок на шляху самореалізації та самовдосконалення, здобути неоціненне – досвід.

100 6194

         У цьому році боротьба за звання найкращого педагога у трьох номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура» була нелегкою, адже в міському турі Конкурсу взяли участь 12 учителів із різних закладів загальної середньої освіти. Таких, які вміють перетворити сіру буденність на незвіданий шлях до зірок, які продемонстрували знання та володіння сучасними інноваційними технологіями, правильність підбору методів, прийомів та форм навчання, котрі гідно пройшли всі випробування, скали іспит на професійну майстерність.

П’ятеро стали переможцями на обласному рівні:

         3 учителя гімназії: Гапонюк С.М., учитель української мови і літератури (ІІ місце); Матіюк Ю.В., учитель німецької мови (ІІІ місце);    Криворучко І.В., учитель фізичної культури (ІІІ місце);     Левчук Л.Я., учитель основ християнської етики ЗОШ №7 із предметів духовно-морального спрямування (ІІІ місце);

        Пик М.П., керівник гуртка НЦДЮТ, узяв участь в заочному обласному турі конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Методист року – 2018», здобувши ІІ місце.

         На святі були присутні: перший заступник міського голови, секретар ради Сторонський А.М., заступник начальника управління освіти Лакиш О.О., завідувач міського методичного кабінету Хвіщук О.В., представники управління освіти, методисти міського методичного кабінету, дирекція та вчителі закладів освіти міста.

         Із вітальними словами до учасників заходу звернулися перший заступник міського голови, секретар ради Сторонський А.М., заступник начальника управління освіти Лакиш О.О. Вони подякували найкращим педагогам міста за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчу наснагу.

100 6194

         Усі учасники та переможці Конкурсу отримали грамоти, подарунки, грошові винагороди від міської влади, управління освіти та квіти від профспілкової організації освітян міста.

         Педагогів-переможців обласного етапу Конкурсу запросили до слова. Вони своїми виступами ще раз довели, що в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту та неповторна творча індивідуальність, що не міліє криниця освітянської душі, а переможцем стає той, хто не стоїть на місці.

                                      Хвіщук О.В., завідувач міського методичного кабінету

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet