012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську визначили "Учителів року - 2018"

У Нововолинську визначили "Учителів року - 2018"

Створено: П'ятниця, 27 квітня 2018, 14:28

100 6185 copy

Народна мудрість каже: «Переможцем стане той, хто не стоїть на місці».Саме ці слова стали девізом вшанування переможців та учасників міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», яке відбулося 23 квітня 2018 року у Нововолинську на базі гімназії.

Сьогодення вимагає від кожного педагога відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонів, уміння мудро вирішувати нагальні проблеми, бути креативним, творчим і сучасним.

«Учитель року» - це конкурс професійної майстерності й свято вчительської душі. Значення його величезне: допомагає зрозуміти й усвідомити значимість професії, систематизувати надбання щоденної праці, зробити крок на шляху самореалізації та самовдосконалення, здобути неоціненне – досвід.

У цьому році боротьба за звання найкращого педагога у трьох номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізична культура» була нелегкою, адже в міському турі Конкурсу взяли участь 12 учителів із різних закладів загальної середньої освіти. Таких, які вміють перетворити сіру буденність на незвіданий шлях до зірок, які продемонстрували знання та володіння сучасними інноваційними технологіями, правильність підбору методів, прийомів та форм навчання, котрі гідно пройшли всі випробування, скали іспит на професійну майстерність.

П’ятеро стали переможцями на обласному рівні:

3 учителя гімназії: Гапонюк С.М., учитель української мови і літератури (ІІ місце); Матіюк Ю.В., учитель німецької мови (ІІІ місце);    Криворучко І.В., учитель фізичної культури (ІІІ місце);     Левчук Л.Я., учитель основ християнської етики ЗОШ №7 із предметів духовно-морального спрямування (ІІІ місце);

Пик М.П., керівник гуртка НЦДЮТ, узяв участь в заочному обласному турі конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Методист року – 2018», здобувши ІІ місце.

На святі були присутні: перший заступник міського голови, секретар ради Сторонський А.М., заступник начальника управління освіти Лакиш О.О., завідувач міського методичного кабінету Хвіщук О.В., представники управління освіти, методисти міського методичного кабінету, дирекція та вчителі закладів освіти міста.

Із вітальними словами до учасників заходу звернулися перший заступник міського голови, секретар ради Сторонський А.М., заступник начальника управління освіти Лакиш О.О. Вони подякували найкращим педагогам міста за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчу наснагу.

Усі учасники та переможці Конкурсу отримали грамоти, подарунки, грошові винагороди від міської влади, управління освіти та квіти від профспілкової організації освітян міста.

Педагогів-переможців обласного етапу Конкурсу запросили до слова. Вони своїми виступами ще раз довели, що в кожного з них не згас, а ще яскравіше запалав вогонь таланту та неповторна творча індивідуальність, що не міліє криниця освітянської душі, а переможцем стає той, хто не стоїть на місці.

Хвіщук О.В., завідувач міського методичного кабінету