Про місто НОВИНИ МІСТА Ігор Гузь відвідав освітні заклади Нововолинська

Ігор Гузь відвідав освітні заклади Нововолинська

Створено: Вівторок, 17 квітня 2018, 10:43

Огляд класу в школі 2 1

Народний депутат Ігоря Гузь завітав до Нововолинська, щоб прозвітувати про роботу в парламенті та перевірити якість освоєння коштів, які міські заклади отримали з держбюджету за його сприяння.

Свій робочий день, у четвер, 12 квітня нардеп розпочав із школи №9. Тут за кошти державної субвенції профінансували ремонт санвузлів на 220 тисяч гривень. Також за ресурси в сумі 100 тисяч гривень закуплять мультимедійне обладнання, - повідомили у прес-службі народного депутата.

“Разом зі своєю командою намагаюся ламати стереотипи, що депутата люди бачить тільки до виборів. Ми хочемо розуміти, якими потребами живуть люди, тому я тут звітую і постійно спілкуюся. Хоча треба розуміти, що задовольнити всіх не можу. Треба чітко розставляти пріоритети і розуміти наші можливості”, - розповів Ігор Гузь.

За словами директора школи Тетяни Кантор, тут навчається 197 дітей, з яких  60% дітей із інвалідністю, а тому заклад спеціалізується і на інклюзивній освіті, напрацьовують спеціальні методи адаптації. У школі працюють спеціальні дошкільні групи для дітей з інвалідністю, а учні старших класів активно беруть участь у різного рівня олімпіадах та конкурсах.

Проте, за словами освітян, у планах управління освіти ОДА - передати школу на баланс міста. Тобто йдеться про значне навантаження для міського бюджету.

Крім цього, директор школи Тетяна Кантор звернулася до нардепа Ігоря Гузя посприяти у виділенні 600 тисяч гривень із держбюджету на завершення оновлення фасаду.

У ЗОШ №2 торік передбачили ресурси із «соцеконому» на придбання кабінету хімії, а у 2016-му - забезпечили школу сучасним комп’ютерним класом. Наразі потреба - в оновленні фасаду та утепленні приміщення.

А у школі №2 для спілкування з громадою до них приєднався перший заступник міського голоси, секретар міськради Андрій Сторонський.

Упродовж дня разом з депутатом працювала заступник  начальника місцевого управління освіти Ольги Лакиш.

Також народний депутат разом із помічниками завітали у міську музичну школу та ДНЗ №3, №5 та № 9.

Другий рік поспіль у дитячих садочках шахтарського міста старі вікна замінюють на нові - енергоощадні.

“Мав робочу зустріч з міським головою Сапожніковим. Ми прийняли спільне рішення, що цьогоріч у всіх дитсадках міста завершуємо енергозаходи. Це - заміна вікон та дверей на нові, де це потрібно. Під час другого етапу плануватимемо оновлення фасадів, благоустрій території та облшатування дитячих майданчиків”, -  зауважив обранець під час спілкування з громадою.