012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Іноземні доходи обов’язково треба декларувати

Іноземні доходи обов’язково треба декларувати

Створено: Вівторок, 17 квітня 2018, 11:32

дохї

Громадян, котрі в минулому році отримували доходи в іноземній валюті, запрошують подати Податкову декларацію за 2017 рік.

У Володимир-Волинській ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області звертають увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України сума іноземних доходів включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку. Визначити до сплати суму податку на доходи фізичних осіб та військового збору кожному декларанту допоможуть фахівці ДФС.

Щоб правильно встановити суму доходів, які треба задекларувати в національній валюті, громадянин повинен перерахувати отримані іноземні доходи за валютним курсом Національного банку України, що діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів.

Отож, громадянам, котрі в минулому році отримували іноземні доходи, зокрема під час працевлаштування на сезонних роботах за кордоном, не треба зволікати з поданням декларації.

Звертаємо увагу, що за підсумками 2017 року сума іноземного доходу оподатковується податком на доходи за ставкою 18%. Військовий збір розраховується фізичними особами самостійно за ставкою 1,5% об’єкта оподаткування.

У податковій декларації про майновий стан і доходи громадяни відображають суму отриманого доходу за звітний рік та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору.

Декларацію за 2017 рік необхідно подати до 1 травня 2018 року.

Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за 2017 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2018 року.

За матеріалами Володимир-Волинської ОДПІ