На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Олександр Савченко ознайомився із шахтами та соціально-промисловими об"єктами міста

Створено: П'ятниця, 13 квітня 2018, 14:06

вжє

У рамках робочого візиту в Іваничівський район 12-го квітня голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко побував на шахті №9 “Нововолинська”. Він зустрівся з керівниками ДП «Волиньвугілля», директорами шахт та профспілковим активом вугільних підприємств. На цій зустрічі були присутні міський голова Віктор Сапожніков, голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська, голови об’єднаних територіальних громад.

Йшлося про діяльність підземних підприємств ДП «Волиньвугілля», нагальні проблеми галузі у нашому краї. Одним із основних питань стало звернення керівника дев’ятої шахти Володимира Юрківа про скасування наказу профільного міністерства від 2016 року про закриття шахти №9 «Нововолинська» і можливість використання зароблених коштів для закупівлі обладнання, стимулювання праці гірників та інші потреби, які стосуються цієї копальні. Вели мову про шахту «Бужанська» та про продовження будівництва шахти №10 «Нововолинська». Олександр Савченко пообіцяв сприяти тому, щоб підприємства продовжували працювати.

голова

Цього дня голова найвищої виконавчої гілки Волинського краю ознайомився із виробничою діяльністю ТзОВ «Кроноспан-УА» та ТзОВ «БРВ-Україна».

гоцкка

Підкреслив, що приємно вражений промисловим потенціалом нашого міста. Також Олександр Савченко оглянув інфраструктуру міста, зокрема, спортивні об’єкти. Побував у Нововолинській міській лікарні. Відзначив, що нововолинський медичний заклад відповідає усім критеріям, які визначені сьогодні для центру госпітального округу.

олв

У ході спілкування з міським головою Віктор Сапожніковим Олександр Савченко обіцяв допомагати у вирішенні важливих для міста соціально-економічних питань.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.