Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: «Працюємо, вимагаємо, добиваємося»

Віктор Сапожніков: «Працюємо, вимагаємо, добиваємося»

Створено: Вівторок, 06 березня 2018, 11:00

Проблему, пов’язану із дотриманням екологічних норм  у забійному цеху забою і переробки птиці ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», порушили журналісти на прес-конференції, міського голови Віктора Сапожнікова. Адже містяни, особливо ті, хто проживає поблизу вулиці Сокальської, тривалий час потерпають від неприємного запаху.

Нагадаємо, що кілька місяців тому депутати міської ради створили тимчасову робочу комісію з контролю за дотриманням норм екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища промисловими підприємствами міста й прийняли рішення, яким зобов’язали ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» ліквідувати недоліки або порушення технологічного режиму виробництва, які призводять до поширення неприємного запаху.

5 березня стало відомо, що у цеху підприємства встановлені 2 фільтри : вугільний та картонний.

Депутатська комісія діятиме постійно і моніторитиме ситуацію не тільки по цьому підприємству, а по інших, які є у місті.

- Працюємо, вимагаємо, добиваємося, - підкреслив Віктор Сапожніков.

Останнім часом загострилася ситуація, пов’язана з перевезенням населення на маршруті №13 із Нововолинська до Благодатного. Перевізники відмовляються їздити до селища через погану дорогу, велику кількість пільговиків, зношеність техніки тощо. Люди мають і свої зауваження до перевізників: недотримання графіків руху, випадки нетактовного ставлення водіїв. Тож це питання не оминули на прес-конференції представники засобів масової інформації.

Відомо, що днями у селищі пройшли громадські слухання. Конкретики на них не було вироблено і проблема залишилася. Вирішувати її, за словами селищного голови Олександра Топорівського має міська влада, мотивуючи тим, що даний маршрут є міським. Однак Віктор Сапожніков вважає, що над цією проблемою треба працювати спільно, свої зусилля має докласти і селищна рада.

Разом з тим міський голова запевнив, що жителі селища не будуть кинуті напризволяще Нововолинською міською владою як і в утриманні закладів культури, освіти, комуналки. Адже вирішуються чимало питань, з якими мешканці Благодатного звертаються саме до Нововолинська. Підтвердженням цього є той факт, що торік на прийом до міського голови та його заступників прийшло майже 70 сільських мешканців, тоді як до керівника селища упродовж року звернулося лише 18 осіб.

Тому Віктор Сапожніков наголосив, що селищний голова і селищні депутати мають проявити більше ініціативи, зокрема, і у вирішенні болючого питання, пов’язаного із пасажирськими перевезеннями мешканців Благодатного.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.