Про місто НОВИНИ МІСТА Звернення Антикризового енергетичного штабу в області про раціональне використання природнього газу в побуті

Створено: П'ятниця, 02 березня 2018, 14:27

1 березня 2018 року відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, під час якого розглянули питання енергетичної безпеки країни. Згодом же, 2 березня 2018 року, в облдержадміністрації проведено розширене засідання Антикризового енергетичного штабу в області, в порядку денного якого – питання введення надзвичайного стану в енергетиці та режиму економії природного газу в області.

За результатами засідання Антикризовий енергетичний штаб в області вирішив:

1. Підприємствам теплокомуенерго області довести до мінімального споживання природного газу, забезпечивши опалення житлового фонду на рівні санітарних норм, не допустивши при цьому аварійних ситуацій.
  2. Рекомендувати суб¢єктам господарювання області, які працюють з використанням природного газу, щодо введення з 2 березня 2018 року режиму максимальної економії природного газу.
  3. Головам райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, головам об¢єднаних територіальних громад та рекомендувати іншим установам, організаціям:
  • перенести робочий день із 3 березня 2018 року на іншу дату. Робочі дні з 5 по 7 березня 2018 року організувати в скороченому режимі з 9 до
    16 год.;
  • з 2 по 7 березня 2018 року призупини навчання у закладах вищої, професійної (професійно-технічної) та середньої освіти, котельні яких працюють з використанням природного газу або опалюються централізовано від теплокомуненерго;
  • з 3 по 7 березня 2018 року призупинити роботу закладів дошкільної освіти, котельні яких працюють з використанням природного газу або опалюються централізовано від теплокомуненерго;
  • забезпечити роботу закладів охорони здоров¢я в штатному режимі.
  1. Управлінню житлово-комунального господарства спільно з ПАТ «Волиньгаз» забезпечити щоденний моніторинг споживання природного газу.