Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські депутати підтримали шахтарів

Нововолинські депутати підтримали шахтарів

Створено: Четвер, 01 березня 2018, 15:47

IMG 0657 copy

На останній сесії депутати Нововолинської міської ради прийняли звернення до голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, у якому наполягають на недопущенні завчасного закриття шахти №9 «Нововолинська» та її подальшої роботи у складі Національної вугільної компанії України, вимагають добудови єдиної  в Україні шахти №10 «Нововолинська». Також у листі наголошується, що одним з болючих питань вугільної галузі на Волині залишається оплата праці шахтарів.

- Враховуючи мінімальний рівень оплати праці шахтарів, в кінцевому підсумку це призведе до соціальної напруги в нашому регіоні та спричинить значний відтік кваліфікованих спеціалістів, - йдеться у зверненні.

Його текст на пленарному засіданні озвучив депутат міської ради, помічник народного депутат Ігоря Гузя Валерій Мних.

Разом з тим, міський голова Віктор Сапожніков зауважив, що нині на копальнях міста трудиться 63 відсотки сільського населення. Він зазначив, що кілька років тому їздив у громади сусідніх населених пунктів з пропозицією об’єднатися навколо Нововолинська, адже чимало є спільних проблем. Однак, цього не сталося. Разом з тим очільник міста підкреслив, що він завжди підтримуватиме шахтарів.