На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за призовом осіб офіцерського складу

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за призовом осіб офіцерського складу

Створено: Четвер, 01 березня 2018, 14:12
Перегляди: 323
Поділитися

      Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат згідно з Указом Президента України від 10.12.2008 року № 1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України»( із змінами), наказу Міністра оборони України № 170 від 10.04.2009 року «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» ( із змінами), Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», проводить відбір на військову службу за призовом осіб офіцерського складу наступні категорії громадян України (чоловічої та жіночої статі) які:

не досягли 43 – річного віку;

пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри);

мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра;    

присвоєно відповідне звання офіцерського складу запасу;

         не проходили військову службу у Збройних Силах України та службу в резерві;

         перебувають на загальному військовому обліку.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає – до 18 місяців, в зону АТО дана категорія (без їхньої згоди) не залучається.

Відстрочка від призову на військову службу осіб офіцерського складу надається на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Під час проходження військової служби вони виконують обов’язки і користуються правами, пільгами і видами забезпечення в тому числі грошовому, передбаченими для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом.

Офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, зобов’язані прибути у Нововолинський ОРВК( за адресою      м. Нововолинськ, вул.Кобзаря 63, тел. (03344) 3-25-09) з військово-обліковим документом, та документами, що підтверджують право на відстрочку для прийняття рішення атестаційною комісією Волинського ОВК.

У разі неявки офіцерів запасу вони несуть відповідальність згідно КК України ст.335 «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу»- карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet